Document
avatar

Wyślij zapytanie

na interesujący Cię temat...

Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu?


Dziękujęmy. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.

OPIEKA DLA PACJENTA PO PRZEBYTEJ CHOROBIE COVID-19

Szanowni Pacjenci,
W Przychodni Prima stworzyliśmy multidyscyplinarny zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Naszym celem jest prowadzenie Pacjenta
przez każdy etap opieki, w taki sposób, by wrócił do pełni zdrowia. Proponujemy Państwu specjalną ofertę, pakiety diagnostyczne
pozwalające rzetelnie i kompleksowo ocenić stan zdrowia po przebytej chorobie.
Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat opieki dla Pacjenta po przebytej chorobie COVID-19
i umówić się na badania zadzwoń lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza online.

Szanowni Pacjenci,

przestrzeganie zamieszczonych obok informacji i właściwe przygotowanie się do badań diagnostycznych pozwoli na skrócenie czasu badania oraz wyeliminuje konieczność ewentualnego powtórzenia badania.


Pamiętaj!

Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie wizyty telefonicznie, osobiście lub online! Rezerwacja online nie zapewnia wizyty - potwierdzimy ją w ciągu dwóch dni roboczych.

Grafik pracy lekarzy przedstawiony w tabelkach ma jedynie charakter poglądowy. Nie uwzględnia on również zmian związanych z urlopami lekarzy, zastępstwami i innymi nieprzewidzianymi okolicznościami.
Cena usługi może ulec zmianie.
Informacje dotyczące usług świadczonych przez ZPS PRIMA Sp. z o.o. zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 i nast. Kodeksu Cywilnego.