Document
avatar

Wyślij zapytanie

na interesujący Cię temat...

Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu?


Dziękujęmy. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.

W związku pojawiającymi się w mediach doniesieniami o zmianie właściciela budynku, w którym mieści się Przychodnia Prima,
oraz spekulacjami dotyczącymi dalszych losów nieruchomości informujemy, że Przychodnia działa bez zmian w tej samej lokalizacji.


Jednym z naszych atutów jest miła, doświadczona i kompetentna kadra medyczna. Współpracują z nami lekarze niemal każdej specjalności z najlepszych warszawskich szpitali i klinik, oferując naszym Pacjentom swój czas, uwagę a przede wszystkim ogromny zakres wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Poniżej znajdą Państwo specjalistów z poszczególnych dziedzin, ich terminy przyjęć jak i ceny za konsultację.

loading...
loading...

Drogi Pacjencie,

Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie wizyty telefonicznie, osobiście lub online! Rezerwacja online nie zapewnia wizyty - potwierdzimy ją w ciągu dwóch dni roboczych.

Grafik pracy lekarzy przedstawiony w tabelkach ma jedynie charakter poglądowy. Nie uwzględnia on również zmian związanych z urlopami lekarzy, zastępstwami i innymi nieprzewidzianymi okolicznościami.
Cena usługi może ulec zmianie.
Informacje dotyczące usług świadczonych przez ZPS PRIMA Sp. z o.o. zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 i nast. Kodeksu Cywilnego.