DR N. MED. ANNA GÓRKIEWICZ-PETKOW

DERMATOLOG

Dr n. med. Anna Górkiewicz-Petkow

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wieloletni adiunkt Kliniki Dermatologicznej w Warszawie, doktor nauk medycznych, specjalista  II° stopnia z dermatologii i wenerologii. Członek Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii, wieloletni członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), Prezes Oddziału Warszawskiego PTD.

 

Dr n. med. Anna Górkiewicz-Petkow to lekarz z ogromnym doświadczeniem klinicznym. W zawodzie pracuje nieprzerwanie od 1971 roku, kiedy ukończyła studia medyczne. W roku 1974 zrealizowała pierwszy, a w 1977 roku drugi stopień specjalizacji medycznej w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W 1983 roku obroniła pracę doktorską, otrzymując tym samym tytuł doktora nauk medycznych. Doktor Górkiewicz-Petkow stale pogłębia wiedzę, bierze czynny udział w rozmaitych kursach i konferencjach naukowych, na których podnosi swoje kwalifikacje i poznaje nowe techniki zabiegowe.

 

Dr n. med. Anna Górkiewicz-Petkow specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci. Przeprowadza konsultacje dermatologiczne, na których wykonuje dermatoskopię i wdraża leczenie zachowawcze. Ponadto proponuje swoim pacjentom leczenie zabiegowe, specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach usuwania zmian skórnych. Leczy takie schorzenia jak atopowe zapalenie skóry czy łuszczyca. Zajmuje się leczeniem chorób o podłożu bakteryjnym, wirusowym oraz grzybiczym.

Cennik wizyt

  • Konsultacja dermatologiczna

    220