DR N. MED. ANNA GÓRKIEWICZ-PETKOW

DERMATOLOG

Dr n. med. Anna Górkiewicz-Petkow

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wieloletni adiunkt Kliniki Dermatologicznej w Warszawie, doktor nauk medycznych, specjalista II° stopnia z dermatologii i wenerologii. Członek Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii, wieloletni członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), Prezes Oddziału Warszawskiego PTD.

Dr n. med. Anna Górkiewicz-Petkow to lekarz z ogromnym doświadczeniem klinicznym. Doktor Górkiewicz-Petkow stale pogłębia wiedzę, bierze czynny udział w rozmaitych kursach i konferencjach naukowych, na których podnosi swoje kwalifikacje i poznaje nowe techniki zabiegowe.

Dr n. med. Anna Górkiewicz-Petkow specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci, pomaga w doborze odpowiedniej pielęgnacji skóry. Przeprowadza konsultacje dermatologiczne, na których wykonuje dermatoskopię i wdraża leczenie zachowawcze. Leczy takie schorzenia jak atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, trądzik młodzieńczy, różowaty. Zajmuje się również leczeniem chorób o podłożu bakteryjnym, wirusowym oraz grzybiczym, profilaktyką i zapobieganiem nawrotom chorób skóry, profilaktyką oraz leczeniem zachowawczym niewydolności żylnej.

Cennik wizyt

  • Konsultacja dermatologiczna

    230