O NAS

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA to wielospecjalistyczna placówka medyczna działająca na rynku nieprzerwanie od 1997 roku. Zaufało nam wielu pacjentów, a każdego dnia do ich grona dołączają kolejne zadowolone osoby. Sekretem sukcesu Przychodni jest wykwalifikowana, doświadczona kadra medyczna pracująca na najnowocześniejszym sprzęcie diagnostycznym. Oferujemy pacjentom małoinwazyjne metody diagnostyki, takie jak m.in. endoskopia kapsułkowa. U nas mogą Państwo zadbać kompleksowo o swoje zdrowie, oddając się w ręce najlepszych specjalistów.

Posiadamy bogatą ofertę badań diagnostycznych i laboratoryjnych

z zakresu wielu dziedzin medycyny, m.in. gastroenterologii, kardiologii, dermatologii, ginekologii, seksuologii, psychiatrii, ortopedii czy onkologii. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne metody diagnostyki laboratoryjnej we wszystkich dziecinach medycyny, diagnostyki obrazowej (USG) w dziedzinach: ginekologii, ortopedii, endokrynologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej, gastroenterologii. Ponadto…

więcej

oferujemy wykonywanie badań densytometrycznych, badań endoskopowych, elektromiograficznych, kapilaroskopii, pH-metrii z impedancją, holtery EKG i ciśnieniowy, seminogram i trichogram. W odpowiedzi na potrzeby zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów (m.in. profesorów i konsultantów krajowych), wykwalifikowanych techników medycznych, pielęgniarki i położne poszerzając zakres i stale podnosząc jakość świadczonych usług medycznych. W naszej ofercie znalazły się innowacyjne zestawy badań laboratoryjnych GastroProfil, które umożliwiają nieinwazyjną diagnostykę nieimmunologicznych zaburzeń jelitowych i rozpoczęcie niezbędnego leczenia.

Jesteśmy jedną z nielicznych placówek oferujących nowoczesne badania określające prawidłowość przebiegu procesów metabolicznych

w komórkach w diagnostyce przyczyn objawów psychosomatycznych wywołanych zaburzeniami jelitowymi. Przeprowadzamy nieinwazyjne testy oddechowe na obecność Helicobacter pylori, bakterii odpowiedzialnej za powstawanie wrzodów żołądka i dwunastnicy. Wykonujemy także wodorowy test oddechowy na nietolerancję cukrów oraz na przerost flory bakteryjnej w jelicie cienkim.

więcej

Testy oddechowe cechuje duża czułość, a ich przeprowadzanie nie jest dla pacjenta źródłem dyskomfortu. Jako jedni z pionerów w Polsce oferujemy badania kapsułką dojelitową, w tym najnowszą, dwukamerową kapsułką endoskopową, która zapewnia ok. 20% wyższą wartość diagnostyczną w stosunku do kapsułki, zawierającej tylko jedną kamerę. Badania te w przeciwieństwie do tradycyjnych metod diagnostyki gastroenterologicznej  nie wiążą się z nieprzyjemnymi odczuciami. Pacjent połyka niewielką kapsułkę z wbudowaną mikrokamerą, która rejestruje obraz i pozwala zdiagnozować wczesne zmiany chorobowe jelit. Specjalizujemy się w diagnostyce choroby refluksowej przełyku, wykonujemy 24-godzinną pH-metrię przełykową z impedancją. Badanie umożliwia śledzenie zmian pH w przełyku podczas codziennych czynności wykonywanych przez pacjenta i postawienie trafnej diagnozy, a następnie rozpoczęcie właściwej terapii. Wykonujemy również tradycyjne badania endoskopowe: gastroskopię, kolonoskopię oraz sigmoidoskopię.

Oferujemy dostęp do najbardziej czułych badań genetycznych

rozszerzyliśmy ofertę o genetyczną diagnostykę raka prostaty i raka trzustki umożliwiającą wykrycie choroby w najwcześniejszej fazie jej rozwoju. Proponujemy Państwu szereg badań molekularnych, które pozwalają na przeprowadzenie precyzyjnej diagnostyki m.in. zakażeń dróg moczowo-płciowych, układu oddechowego czy ogólnoustrojowych. Przeprowadzamy diagnostykę chorób uwarunkowanych genetycznie i przyczyn bezpłodności.

W naszej Przychodni funkcjonuje wyposażony w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny gabinet ginekologiczny

Zajmujemy się leczeniem niepłodności – poza molekularną diagnostyką przyczyn bezpłodności oferujemy Państwu również badania nasienia i konsultacje andrologiczne. Otaczamy opieką medyczną ciężarne pacjentki. Przeprowadzamy…

więcej

…kompleksową diagnostykę prenatalną. Dodaliśmy do oferty bezinwazyjny test prenatalny Harmony, pozwalający na wykrycie wad genetycznych płodu, w tym zespołu Downa. Ponadto w gabinecie ginekologicznym wykonywane są USG ginekologiczne i USG piersi. Zajmujemy się leczeniem wszystkich schorzeń natury ginekologicznej. Wykonujemy badanie cytologiczne i biocenozę pochwy. W naszej ofercie znalazły się również nowoczesne testy HPV, które wykrywają wirus brodawczaka ludzkiego, odpowiedzialny za występowanie raka szyjki macicy.

Oferujemy szeroki zakres specjalizacji, a w ramach każdej z nich konsultacje oraz odpowiednie badania diagnostyczne

Zapraszamy na konsultacje dermatologiczne. Przeprowadzamy mikroskopowe badanie włosów trichogramem, zalecane w przypadku nadmiernego wypadania włosów i łysienia u kobiet i mężczyzn. Wykonujemy badanie mykologiczne, które pozwala trafnie rozpoznać i zidentyfikować chorobotwórcze grzyby oraz rozpocząć odpowiednie leczenie. Przeprowadzamy zabiegi dermatologiczne z zakresu mikrochirurgii  zajmujemy się usuwaniem zmian skórnych w postaci brodawek i włókniaków…

więcej

W naszej placówce pracują doświadczeni specjaliści z zakresu kardiologii, hipertensjologii i angiologii, na co dzień zajmujący się leczeniem nadciśnienia tętniczego. Oferujemy badania kardiologiczne: ECHO serca i EKG. Przeprowadzamy badania metodą Holtera oraz wskaźnik kostkowo-ramienny (ABI). Zapraszamy również na konsultacje internistyczne.

 

W naszej Przychodni funkcjonuje gabinet neurologiczny, gdzie wykonujemy badania EMG (m.in. przewodnictwa ruchowego i czuciowego czy odruchu opuszkowo-jamistego). Oferujemy również badanie próby tężyczkowej.

 

W poradni ortopedycznej wykonywane jest USG ortopedyczne. Oferujemy wiskosumplementację – wysoce skuteczną technikę leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów kolanowych. Podczas terapii stosujemy dostawowe iniekcje roztworu soli kwasu hialuronowego, który bezpośrednio oddziałuje na właściwości płynu maziowego, co skutkuje zwiększeniem ruchomości stawu i wyeliminowaniem lub zmniejszeniem uporczywych dolegliwości bólowych.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo bezbolesne i bezinwazyjne badanie gęstości mineralnej kości – densytometrię. Dla osób, które niepokoi stan układu oddechowego przygotowaliśmy spirometrię, pozwalającą na pomiar objętości i pojemności płuc oraz szybkości przepływu powietrza przez płuca i oskrzela w trakcie wdechu i wydechu. Ważnym wskazaniem do spirometrii jest kwalifikacja do leczenia operacyjnego zarówno w przypadku zabiegów resekcyjnych płuca, jak i innych zabiegów operacyjnych pozapłucnych. W codziennej pracy wykorzystujemy także możliwości, jakie stwarza nowoczesna ultrasonografia.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty porad dietetyków. Oferta skierowana jest do osób pragnących zmienić nawyki żywieniowe oraz poprawić swój komfort życia. Zajmujemy się leczeniem i profilaktyką nadwagi i otyłości, a także nadciśnienia, chorób serca czy chorób immunologicznych. Oferujemy analizę składu ciała, konsultacje dietetyczne oraz opracowanie indywidualnego jadłospisu. Podejmujemy działania mające na celu eliminację zaburzeń odżywiania i występowania takich schorzeń jak anoreksja, bulimia czy stany niedożywienia i niedowagi.
Prowadzimy diagnostykę i leczenie schorzeń urologicznych. Wykonujemy USG układu moczowego z oceną prostaty, a także USG jąder i najądrzy.

 

Przeprowadzamy konsultacje z dziedziny onkologii, okulistyki oraz pulmonologii.

 

Wykonujemy nieinwazyjne badanie kapilaroskopii polegające na obejrzeniu naczyń włosowatych pod specjalnym mikroskopem, wykorzystywane w diagnostyce objawów Raynaud (napadowy skurcz tętnic w obrębie rąk, rzadziej stóp powstający pod wpływem zimna, emocji lub bez uchwytnej przyczyny), objawy zimnych dłoni.

 

Zapraszamy na wizyty również w ramach konsultacji psychiatrycznych, psychologicznych i seksuologicznych. Świadczymy usługi w zakresie medycyny pracy. Pomoc pacjentom oferują także specjaliści diabetologii.

 

W naszej ofercie znalazły się pakiety badań laboratoryjnych przygotowane z myślą o poszczególnych grupach pacjentów. Proponujemy specjalne pakiety dla kobiet w ciąży, przygotowujących się do ciąży, a także dla małych dzieci. Oferujemy Państwu m.in. pakiety wątrobowe, tarczycowe i metaboliczne. Wykonujemy również badania oceny ryzyka miażdżycy.

Dlaczego Prima?

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA PACJENTOM

Pacjent jest najważniejszy w gabinecie lekarskim i na nim skupia się nasza pełna uwaga. Z myślą o leczących się u nas osobach przygotowaliśmy specjalne udogodnienia, takie jak m.in…

więcej
 • Małoinwazyjne metody diagnostyczne – podążamy z duchem czasu i w miejsce nierzadko niekomfortowych dla pacjentów badań oferujemy innowacyjne, małoinwazyjne techniki diagnostyczne.
 • Udział w akcjach promujących zdrowie – można nas spotkać na akcjach i eventach promujących zdrowy tryb życia.
 • Promocje – przygotowaliśmy dla naszych pacjentów atrakcyjne rabaty i promocje na oferowane usługi medyczne.
 • Punkt Pobrań jako jeden z nielicznych w okolicy czynny w godzinach 8:00-16:00
 • Możliwość rezerwacji wizyt i odbioru wyników badań online
 • Możliwość konsultacji online i konsultacji telefonicznych w wybranym specjalistą
 • Dogodna lokalizacja (centrum Warszawy  przy głównych szlakach komunikacyjnych)
 • Przystosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych – podjazd, wydzielone miejsca parkingowe tuż przy wejściu, winda, rozkład gabinetów i ich wyposażenie.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Nasza placówka jest miejscem, w którym mogą Państwo w sposób dokładny i kompleksowy zadbać o swoje zdrowie. W swoich gabinetach pacjentów przyjmują lekarze około trzydziestu specjalizacji medycznych.

SPECJALISTYCZNE WYPOSAŻENIE

Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu możemy zapewnić pacjentom rzetelną diagnozę, konieczną do rozpoczęcia odpowiedniej terapii. W naszej placówce korzystamy z urządzeń takich jak m.in…

więcej
 • Aparat USG klasy premium RS80 EVO SAMSUNG – wyposażeniem przychodni są nowoczesne aparaty ultrasonograficzne. W naszej ofercie znajdują się badania ultrasonograficzne – USG tkanek miękkich, ginekologiczne, ortopedyczne, gastrologiczne, urologiczne USG Doppler
 • Aparat USG Ultrasonograf LOGIQ S7 EXPERT
 • Aparat EMG Dantec Keypoint Focus, rok produkcji 2023 – najnowsze osiągnięcia techniki cyfrowego przetwarzania sygnałów, analiza elektromiograficzna oraz zarządzanie danymi
 • Analizator Składu Ciała JAWON MEDICAL IOI-353
 • Densytometr Lunar Prodigy Primo – najnowszy cyfrowy densytometr, który pozwala na ocenę gęstości tkanki kostnej, o 40% zwiększa precyzję w diagnostyce osteoporozy
 • Dwa Videogastroskopy EG-530WR, dwa Videokolonoskopy EC-530WI – kompleksowa diagnostyka gastroskopowa i kolonoskopowa
 • Kapusłka endoskopowa MicroCam (jednokamerowa i dwukamerowa) – diagnostyka endoskopowa
 • pH-metr – wieloparametrowy i wielokanałowy przetwornik pH z cewnikami jednorazowego użytku – ph-metria z impedancją
 • Gastrolyzer – przenośny, łatwy w obsłudze i kalibracji aparat do monitorowania zawartości wodoru w wydychanym powietrzu
 • Lampa szczelinowa Keeler SL-40 – diagnostyka okulistyczna
 • Aparat EKG Schillera – diagnostyka kardiologiczna, umożliwia przeprowadzenie szybkiej i dokładnej analizy EKG w formacie 3 kanałowym
 • Kapilaroskop Prymus – diagnostyka kapilaroskopii

Rekrutacja

Każdy pracownik jest na swój sposób wyjątkowy i wzbogaca pracę w Naszej Przychodni swoją osobowością, umiejętnościami oraz perspektywą postrzegania świata, dlatego też codziennie to doceniamy.

W chwili obecnej Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA zatrudnia ponad 50 specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ciągły rozwój skłania nas do poszukiwania nowych pracowników. Aby zostać pracownikiem Naszej Przychodni, najlepiej odpowiadać na konkretne ogłoszenia, które pojawiają się na naszej stronie i w serwisach internetowych

Zarówno w przypadku zgłoszeń spontanicznych, jak i odpowiedzi na konkretne ogłoszenia, będziemy się kontaktować jedynie z wybranymi kandydatami.

 

Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje CV, zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność, zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2018r., poz. 1000.

 

W Naszej Przychodni wierzymy, że ludzie są największym potencjałem każdej placówki medycznej, a ich pasja, zaangażowanie i umiejętności pomagają leczyć i utrzymać pacjentów w dobrym zdrowiu.

W obiektywie

Zobacz zdjęcia naszej Przychodni i odwiedź nas osobiście!

Twoje zdrowie to najważniejszy atut. Powinieneś powierzyć to tylko najlepszym specjalistom
Leczenie dostosowywane jest indywidualnie. Zgodnie z potrzebami chorobowymi i oczekiwaniami pacjenta.