LEK. TOMASZ GŁAŻEWSKI

CHOROBY WEWNĘTRZNE

Lek. Tomasz Głażewski

Doktor Głażewski ukończył studia lekarskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od ostatniego roku studiów związany z Kliniką Diabetologii i Chorób Wewnętrznych WUM, początkowo jako student-wolonatriusz, potem jako stażysta, a następnie lekarz rezydent. Od samego początku rozpoczął pracę z pacjentami z zespołem stopy cukrzycowej, poszerzając swoją wiedzę, umiejętności. Każdego dnia w czasie pracy z pacjentami największą uwagę przywiązuje do indywidualnego i holistycznego podejścia do każdego pacjenta, szukając wszelkich możliwości pomocy. Stawia na współpracę z innymi specjalistami, dążąc do stworzenia interdyscyplinarnego modelu opieki nad pacjentami z zespołem stopy cukrzycowej, rozwijając współpracę ze specjalistami chirurgii, radiologii interwencyjnej, ortopedii.
Pomysłodawca, twórca „Ambulansu z serca”- inicjatywy mającej na celu niesienie pomocy osobom pozostającym w kryzysie bezdomności. Odznaczony Medalem Hominem Inveni w dowód uznania za bezinteresowną pomoc i wsparcie niesione osobom potrzebującym. W 2020 roku Doktor Głażewski otrzymał nagrodę Karski2020, przyznawaną dla osób walczących o godność człowieka – za pomoc medyczną dla osób będących w kryzysie bezdomności. Finalista konkursu Supertalenty w Medycynie 2020. Doktor Głażewski doświadczenie zawodowe zdobywał również w Mokotowskim Hospicjum Świętego Krzyża.

 

Prywatnie ojciec dwóch wspaniałych Synów, miłośnik fotografii, barista, cyklista, a jego największą pasją są asfaltowe biegi średnio i długodystansowe. Brązowy medalista Mistrzostw Polski Lekarzy w Półmaratonie w 2023 roku.

 

W Przychodni Prima Doktor Głażewski przyjmuje Pacjentów w ramach Poradni Diabetologicznej i Leczenia Zespołu Stopy Cukrzycowej oferując swoim Pacjentom konsultacje diabetologiczne, internistyczne, a także stopowe w trakcie których opatrywane są owrzodzenia i trudno gojące się rany.

Doktor Głażewski wielokrotnie podkreśla, że aby dokonać czegoś istotnego, nie potrzeba zmieniać całego świata, ale wystarczy zmienić tylko ten najbliższy wokół nas.

Cennik wizyt

  • Stopa cukrzycowa

    280
  • Konsultacja diabetologiczna

    230-250