DR N.MED. MARTYNA WIĘCEK

CHOROBY WEWNĘTRZNE

Dr n. med. Martyna Więcek

Dr n. med. Martyna Więcek pracuje w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA w Warszawie, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie gastroenterologii.

Ukończyła studia na kierunku lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, z wynikiem bardzo dobrym, w gronie trzech najlepszych absolwentów. Na Lekarskim Egzaminie Końcowym uzyskała bardzo wysoki wynik – 1% najwyższych wyników wśród lekarzy z całej Polski. Staż podyplomowy odbyła w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. W 2023r na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu.

Dr n.med. Martyna Więcek zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń przewodu pokarmowego, ze szczególnym uwzględnieniem nieswoistych chorób zapalnych jelit oraz chorób trzustki (przewlekłe zapalenie trzustki, autoimmunologiczne zapalenie trzustki, guzy torbielowate).

Wspólnie z zespołem, jako pierwsza w Polsce i na świecie opublikowała wyniki badań dotyczących diety eliminacyjnej w chorobie Leśniowskiego-Crohna u pacjentów dorosłych. Do chwili obecnej jest autorką i współautorką 16 publikacji naukowych o łącznym wskaźniku impact factor 37 pkt, h-index 3pkt.

Ponadto Pani Doktor jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, United European Gastroenterology oraz European Crohn’s and Colitis Organization.

W Przychodni Prima dr n.med. Martyna Więcek wykonuje badania pH-metrii z impedancją oraz wodorowe testy oddechowe.

Cennik wizyt

  • pH- metria z impedancją

    1000
  • Wodorowe testy oddechowe

    200