LEK. MED. PAWEŁ NOSARZEWSKI

ORTOPEDA

Lek. med. Paweł Nosarzewski

Lek. med. Paweł Nosarzewski jest Absolwentem I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W 2006 roku uzyskał specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

 

Pracował w Klinice Ortopedii i Traumatologii w Warszawie, Szpitalu Dzieciątka Jezus (1998-2009), Instytucie Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie, Oddział Chirurgii Kręgosłupa i Ortopedii (2009-2010). W roku 2012 rozpoczął współpracę z Kliniką Neurochirurgii Szpitala Bródnowskiego, pod dyrekcją prof. Mirosława Ząbka.
Doktor Nosarzewski z Przychodnią Prima związany jest od 2000 roku. Specjalizuje się w chirurgii kręgosłupa, a w szczególności: chirurgii kręgosłupa (odcinek piersiowy i lędźwiowo-krzyżowy), dostępy przednie i tylne. Przeprowadza operacje stabilizacji w zaawansowanych zmianach zwyrodnieniowych, tj: stenozy, kręgozmyki, niestabilności, deformacje wrodzone i nabyte, zwłaszcza powstałe na skutek innych procesów chorobowych (pozapalne, pourazowe), jak i na skutek wcześniejszego postępowania chirurgicznego (jatrogenne), operacje rewizyjne, skoliozy młodzieńcze, zaburzenia balansu strzałkowego (osteotomie), inne deformacje kręgosłupa.

Cennik wizyt

  • Konsultacja ortopedyczna

    250-400